Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kapusok, vagy aki ért a...

Kapusok, vagy aki ért a védéshez, gyorsan hogyan lehetek jó kapus? (a lényeg lenn)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kézilabdakapus vagyok, de mindössze 1 hónapja. 2 hetem van felkészülni egy kupa sorozatra, ahol az elsőszámú kapus leszek. Félek, hogy lehúzom majd a csapatom teljesítményét. Kérlek adjatok tanácsokat, mit gyakoroljak itthon, mi fontos. Ha van egy-két gyakorlatotok, ötletetek kérlek irjatok. Illetve hogyan tanultatok meg kicsúszni? Elég rugalmatlan vagyok, ezért sokat kell nyujtani gondolom, erre is irhatnátok tanácsokat. :D Futni járok....KÖSZI
2011. júl. 26. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Kell egy segítség legelsőnek!

Beállsz egy kapu elé a segítőd meg fog egy halom tenniszlabdát és dobálja neked kapura. Az a lényeg, hogy minél többe beleérj, vagy legalább felé nyúlj.

Nekem most így elsőnek ennyi jutott az eszembe.


A lényeg viszont, hogy mérkőzésre ne menj túledzve erre figyelj.

2011. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gyorsan?


-sehogy.



ehhez is érzék kell, mint minden sporthoz.

2011. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi jó ötlet, a túledzettségre tényleg figyelnem kell :D
2011. júl. 26. 16:25
 4/8 A kérdező kommentje:
A második válaszadónak... érzékem gondolom van, ha egy hónapja álltam be először kapuba és már védtem egy meccsen csere nélkül, meg gondolom nem hiába leszek elsőszámú, de ez nem is lényeg... csak maximalista vagyok és a lehető legjobbat szeretném nyújtani :D remélem megértitek
2011. júl. 26. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megértem, de ha tényleg maximalista lennél már rég edzenél külön is :D
2011. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt csinálom :D, csak már kifogytam az ötletekből :P
2011. júl. 26. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor már csak egy dolgot tudok mondani: SOK SIKERT! :)
2011. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Danke süni :D
2011. júl. 27. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!