Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Átestem egy hasmenéses vírusfe...

Átestem egy hasmenéses vírusfertőzésen. Egy nap alatt lezajlott, de az izomfájdalom megmaradt. Jót tenne egy erőteljes testmasszázs, vagy ártanék vele?

Figyelt kérdés
Nagyon jólesne, úgy érzem, csak nem tudom ilyenkor lehet-e. Második nap pihenek itthon, a fejem és az izmaim fájnak csak, néha beveszek egy fájdalomcsillapítót. Vírusra nincs gyógyszer, csak sok tea, C-vitamin, pihenés, s persze a diéta.Már nem vagyok nagyon rosszul, mehetek a masszőrhöz? Egyórás teljes testmasszázsra mennék, mert a combizmaim fájnak a legjobban, meg a hátam.

2012. febr. 1. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj masszőrhöz. Inkább pótold az elvesztett magnéziumot, kálciumot, ásványi sókat, vitaminokat. Ettől valószínű elmúlik a fájdalom. Ha a vírus okozza az izület fájdalmát, akkor nem szabad maszírozni.
2012. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár nekem izomfájdalmaim vannak, nem ízületi.
2012. febr. 1. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat elírtam. Egyszer úgy jártam egy hasonló betegségnél, hogy beálltam a maszírozó gépbe és nagyon beteg lettem utána. A vírus, vagy baktérium jól el tud terjedni. Nekem 40 fokos lázam lett utána, pedig már úgy éreztem túl vagyok rajta.
2012. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Közben megkérdeztem a háziorvost is, ő azt mondta, hogy szombat magasságában már mehetek masszázsra. Ma már ettem egy kis csirkehúslevest, nagyon jólesett végre. Mintha én is túl lennék rajta.

2012. febr. 1. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!