Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyakori puffadás, szélgörcs...

Fibbrizzo kérdése:

Gyakori puffadás, szélgörcs hasi fájdalom okozhatja májbetegség?

Figyelt kérdés
Voltam a dokinál a problémákkal de nem utalt be sehova ,már 2 szer ezekkel a tünetekkel de semmi .Sokszor fáj a gyomrom felpuffadok ,szélgörcs ,meg ilyenek .Én arra gondoltam májbetegség miatt lehet e?mert sárgás a szemem meg a nyelvemen is le van rakodva valami sárgás lepedék ,de ezzel sem küldött sehova .Most mi lehet akkor ?
2012. febr. 2. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Várjál kedves kérdező! Tehát a szemfehérjéd sárgás? Mert ha igen az szinte biztos, hogy máj probléma, és gastroenterológushoz kellene menned vele!
2012. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most az lehet, hogy fogd szépen magad, menj vissza a dokidhoz és közöld vele, hogy addig innen el nem mész, amíg be nem utal további vizsgálatokra. Egyáltalán nem biztos, hogy májbetegség. Pl. nekem is volt pár napig hasonló problémám, de olyan szinten hogy azt hittem megpusztulok. A körzeti dokim azt mondta mostanában terjed ilyesmi, nagyon sokan voltak nála ilyen panaszokkal, párat be is utalt rögtön a kórházba és görcsoldó infúziót kaptak olyan szintű volt a bélgörcsük. Nálam némi itthoni pihenés, mindennemű szénsavas ital megvonás, diéta, görcsoldó és "szélhajtó" megoldotta néhány nap alatt a problémát szerencsére.
2012. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
gyerekkorom ota sárgás a szemem .
2012. febr. 2. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!