Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Puffadás, szélgörcs, székreked...

Puffadás, szélgörcs, székrekedés. Házi gyógymód?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha folyamatos,akkor a probiotikum szedés elkerülhetetlen.Anélkül mindig visszajön.Ha szorulásom lenne megpróbálnám az otthon fellelhető C-vitamint megaadagban bevenni(székletlazító hatás)vagy laza kávét innék.
2011. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szilvalekvár és sok-sok őszibarack.
2011. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Puffadásra köménymagos tea!!! Székrekedésre minél töb rostos gyümölcs( barack, szilva,)
2011. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Székrekedésre aszalt füge, aszalt szilva, lenmag sok folyadékkal.
2011. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az utóbbi pár héten, hónapban kezdődött a dolog, először is orvos, mert emögött nagyon veszélyes dolgok is lehetnek. Ha semmit nem találtak, kövesd a többi jó tanácsot.
2011. júl. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nylonx ***** válasza:
Egyszer régen olyan szélgörcsöm volt mintha hasbaszúrtak volna semmilyen pózban nem bírtam elviselni ,csak izzadtam és kínlódtam.Anyám gyömbért reszelt egy pohár vízbe és az nagyon hatásos volt.
2011. júl. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Paleolit táplálkozás! Ezt kell alaposan átböngészni: www.tenyek-tevhitek.hu
2011. dec. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ez volt. Azért van, mert valami olyasmit eszel, amit a szervezeted nem bír. Én kizártam a tejet és azóta nincs problémám.
2016. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!