Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges, hogy a zsíros...

Lehetséges, hogy a zsíros korpafertőzés nevű betegség csak egy kitaláció?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert akárhol olvasok róla, mindenütt pofátlanul drága, mlm -ben értékesített termékeket ajánlanak csak rá, mint egyes egyedül lehetséges megoldást. (Pl. bel-cap.) Szerintem ez csak megfélemlítésen alapuló nyomulós közvetlen értékesítéshez használt propaganda, amivel rengeteg korpás hajú embernek okoznak felesleges aggodalmakat -és húzzák ki az utolsó fillért a zsebükből, miközben azzal riogatják őket, hogy gyógyszertári termékekkel -értsd: bevizsgált gyógyhatású készítményekkel- nem lehet kikezelni a problémát. Az én hajam is volt ilyen állapotban és a közönséges, rendszeres ecetes öblítés és egy erős, hagyományos kereskedelemben kapható és nem méregdrága sampon segített. Pedig annak idején engem is megijesztettek a foltos kopaszodásról, meg véres hajhagymáról mutatott fotók a "tájékoztató" magyar nyelvű weboldalakon- és dühített, hogy nekem, ha rájuk hallgatok, akkor tízezreket kellene kiadnom havonta, sok hónapon keresztül, hogy ne kopaszodjak meg. Most áldom a józan eszemet, hogy nem dőltem be és saját magam megoldottam a problémát filléres házi anyagokkal. Mégis dühít maga a megfélemlítéses módszer, amivel a pofátlanul drága termékeket egyetlen megoldásként ajánlják fel. Biztos hatásosak lehetnek, de ennyiért?
2012. febr. 2. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Akinek zsíros a haja, illetve gyors a bőrváltása, annak 1. gyakrabban kell fejet mosni. 2. sokkal erősebben kell mindenhol megkaparni, dörzsölni a fejbőrt hogy leválhassanak az elhalt elöregedett bőrsejtek. Aztán 3. minden fejmosás követően ecetes vízzel kell leöblíteni.


Felesleges kiadni a pénzt mindenféle kitalált marhaságra-- üzlet- Akinek gyorsan képződnek az új fejbőr sejtek még mielőtt a régi kopna akkor hajlamosabb a fej-koszmóra.


Egyébként ez a csecsemőknél van főleg mivel náluk a legyorsabbodik az elhalás és az úja sejtek szaporodása és mivel még puha a fejtető így sok szülő csak simogatni meri a fejecskéjét.

2012. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ma 'diagnosztizálták be' ezt a 'betegséget' nekem. Namármost én hajhullás miatt mentem .. és az én hajam száraz, és nem zsíros, és nem korpás - viszont képekkel szembesülhettem vele, hogy nagyban hogy néz ki, hát mit ne mondjak, kiábrándító volt, de valamiért nem tudom elhinni, hogy itt már csak a hajbeültetés segíthet . . . Ugyanis a hölgy erre hivatkozott, amennyiben nem veszem igénybe a méregdrága kezelést..
2012. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező kedves - keresd meg ezeket a fejezeteket-egyenként. beirod a keresőbe és kijön a blog.

31.f. A testérzésünk kifejlesztése.

• 30.f. További gyógy-praktikák masszással, energiánkkal

• 29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.

• 28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...



Használ azt a mosást amit leírtam. Nem kell zsírosnak lenni a fejbőrnek ahhoz hogy a hulló öregsejtek koszmot okozzanak a hajhullás az más abban az esetben a hagymákat kell besugároznod

2012. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eddig is alkalmaztam néhányszor ecetet, de nem mindig jött jól, valamikor igen sprőddé tette a hajamat, rugalmatlanná tette a hajtöveket. Igaz, a fénye szebb volt és valahogy a szálak vastagabbnak tűntek. Mit értesz pontosan a besugárzáson?
2012. febr. 12. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:

A saját kezed erejét.Én 70 éves vagyok de eddig nem őszültem, mert rendszeresen besugároztam a hajhagymákra és persze egyszerre a erekre az idegsejtekre. mivel? A saját kezeddel.

Olvass bele a blogcimekbe!!

2012. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!