Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Enyhén viszkető kiütések a...

Enyhén viszkető kiütések a hason és háton, már 10 napja - volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Semmi kísérő tünetem nincs, sem láz, sem torokfájás, sem nyirokduzzanatok, közérzetre teljesen rendben vagyok, és mégsem múlik. Pedig kalciumot szedek, hűsítő krémmel kenem, kerülöm az allergén dolgokat. A bőrgyógyász szerint vírusos fertőzés, de milyen vírus az ilyen?
2012. febr. 14. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a mellkasomon. Megfázással együtt érkezett, de csak nem akart elmúlni hetekig, a Fenistil, a calcium is csak a viszketést enyhítette. Végül irattam fel szteroidos krémet (ilyet szoktam kapni allergiára) és két-három nap alatt elmúlt.
2012. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!