Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet ez a gyógyszertől?...

Lehet ez a gyógyszertől? Antibiotikumot szedtem egy hétig (napi 2*1 szemet), tegnap délelőtt vettem be az utolsót és estére apró viszkető hólyagok lettek a karomon. Ez csalánkiütés lenne? Mit tehetnék hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy hagyd abba a gyógyszerszedést egy életre, mert az csak tünetileg segít és válts inkább homeóra... de itt most nem éppen ez a kérdésed lényege, így a következőt tudom tanácsolni:



Ha már elkezdted, többet ártasz, ha félúton hagyod abba, ilyenkor már tanácsos végig szedni.

Kérdezd meg az orvosod, vagy ha az is kellőképpen megnyugtat, nézd meg a tájékoztatóban, hogy a kiütés mennyire gyakori mellékhatás. Ha gyakran előfordul, akkor szerintem nincs nagy gond, ha ritka, mint a fehér holló, vagy épp nincs is a mellékhatások között feltüntetve, mindenképp érdeklődj a dokinál, mert akkor lehet, hogy le fogja állíttatni a szedését.


Csalánkiütésre nem szoktak semmit adni, pár nap és eltűnik. (Legalábbis gyermekeimnél nem szoktak, mondjuk én nem is avatkoznék be semmivel...)

2012. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!