Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csalánkiütés! Sajnos az orvos...

Csalánkiütés! Sajnos az orvos nem tudta megállapítani, hogy mitől van, és sajnos én sem. Ha bevettem előtte 12 órával Advilt, ugye attól nem lehet? Mert azt nem most vettem be először. Már több éve szedem, de csak 1-2 darabot havonta, ha fáj a fejem.

Figyelt kérdés
És szerintetek lehet olyan tusfürdőtől,amit régebben már használtam,de elővettem megint,pont előtte való este (ez amolyan szemcsés tusfürdő,bőrradíros).
2011. nov. 30. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha korábban vettél be Advilt akkor nem hiszem, a tusfürdőknek meg időnként változtatják az összetételeit, szóval azt még el is tudom képzelni.

Biztosnak csak az allergiateszt biztos, addig vegyél inkább mosakodókenőcsöt(Ungentum Hydrophilicum Nonionicum) patikában.

2011. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
A gyógyszerallergia nem okoz csalánkiütést. Sokkal dúrvább és szinte azonnali tünetei vannak. Csalánkiütés általában ételtől van. A kozmetikumok is más bőrtünetet csinálnak. Ettél valamit ami nem tetszett a szervezetednek.
2011. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van a fájdalomcsillapítókban pl. diclofenac, ami okozhat. De ha már szedtél és nem lett kiütés, akkor nem valószínű, h ettől.
2012. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!