Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet az oka a 4-5 napja...

Mi lehet az oka a 4-5 napja tartó iszonyú hasmenésnek? Lehetséges hogy a sör elvonási tünete? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

párom eldöntötte, hogy abbahagyja a sörözést.. napi 4-6 üveg sör lecsúszott,több éve a torkán, úgyhogy nagyon örültem e döntésnek :)

pár napja azonban borzasztó erős csikarásos hasmenése van.. nem egyfolytában, de reggel félórát is ül a wc-n, majd órákis semmi és ismét.. tartottunk már főtt krumpli napot is, kevés eredménnyel. ő egyfolytában azt hajtja, hogy a sör miatt van, de én nem hiszem el.. ezzel nagyjából egy időben kezdett el szedni egy bizonyos mikróalga kapszulát, én erre tippelek..Egy hónapja járt a kezelőorvosánál,aki nagy vérrutin után írt fel neki egy Diflucan nevű gombaellenes gyógyszert, mivel erősen gombás a szervezete,a bőre után körme is elkezdődött gombásodni. ezt a gyógyszer heti 1x kell bevenni ,most tart az 5. szemnél. talán ettől lehet? tudom ne várjak csodákat egy ilyen oldalon, meg nem orvosokkal vagyunk körbevéve, de gondoltam hátha van valaki aki átesett már hasonlón, esetleg a fent említett kezelésekkel kapcsolatban jártasabb,mint mi.


2012. febr. 25. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán mégiscsak el kellene mennie a dokihoz, ugyanis vírusos influenza-járvány van, ami hasmenéssel, hányingerrel, stb-vel jár együtt. Szerintem inkább ez kapta el, és nem a sörözés-abbahagyása nevű "betegség"!
2012. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem.. köszi.. lehet,hogy igazad van,hisz pont mostanában járt az orvosnál a gombája miatt,ott (is) összeszedhette..
2012. febr. 25. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!