Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan enyhítsem a mellkasi...

Hogyan enyhítsem a mellkasi fájdalmat? Elmúlik?

Figyelt kérdés

Ma hajnali 3-körül arra ébredtem, hogy nagyon szúr a mellkasom, vagyis inkább a két mellem közti rész. Aztán visszaaludtam, de nem múlt el a fájdalom, és 5 óra körül elkezdtem hányni, akkor 2x is hánytam, kb 20 perces "szünettel". Voltam orvosnál, írt fel B6-ot, meg ha jól emlékszem akkor még "Dédalont" (nem tudom rendesen leírni a nevét, mert anyukámmal voltam és nála volt a recept.. Az orvos mondta, hogy sok pihenés, diéta, és vizet/teát csak úgy igyak, hogy kb 5percenként 1-2 kortyot. Ma még szinte nem is ettem semmit, csak 1db háztartási kekszet meg 2 kis darab almacikket, ezt is még d.u. 4 körül.

Azt mondják, hogy vírus. Tavaly is pont ekkor, 2010 februárban volt pont ugyanez a betegségem. Most újra kiújulhatott, vagy csak szimplán összeszedtem? Nagyon gyenge vagyok, ma is egész nap még csak aludtam, a rendelőben is majdnem elaludtam. Most csak pár percre jöttem ide a géphez, hogy ezt kiírjam (meg a házit elkérjem). Tavaly kb 1 hét múlva elmúlt a fájdalom. Most is elmúlik majd? Nagyon félek, hogy valami más bajom lesz.. Veletek volt már ilyen? Bocsi a sok szövegért.

15/L


2012. márc. 2. 18:36
 1/2 A kérdező kommentje:
*Még annyit, hogy most (lekopogom) annyira nem fáj, mint reggel, de azért még mindig szúr, mikor "nagy" levegőt veszek..
2012. márc. 2. 18:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért én megnézetném, hogy nem sok-e a gyomorsavad, s nincs-e refluxod vagy fekélyed?
2012. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!