Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 20 hónapos Kislányomnak...

20 hónapos Kislányomnak szeretnék valamilyen immunerősítő vitamint adni, de fogalmam sincs milyenek vannak? Tudnátok ajánlani valamilyen vitamint?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A patikában megmondják.
2012. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát hogy immunerősítő-e nem tudom,de én a 21. hónaposomnak Marslakócskákat adok,persze szirupban. Szereti mondani hogy "marsi" ,mindig megmutatja a képen,és ami a legfontosabb ízlik is neki. Remélem segítettem
2012. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet erősíteni az immunrendszerét, az érik magától, vagy lassabban, vagy gyorsabban, ez egyénfüggő, de főleg genetika.

Amikor közösségbe kerül, sok fertőzésen fog átesni, de ez törvényszerű, Veled, velem, mindenkivel így volt valószínűleg. Csökkenteni lehet a fertőzések számát Broncho-Waxom-mal (ha jól írom, és NEM tudom, mekkortól adható), mert abban legyengített kórokozók vannak, ilymódon úgy működik, mint a védőoltás: megtanul védekezni a szervezet adott kórokozók ellen.



Ha pl. az orvostudakozo.hu -n megkérdel egy orvost, vállalom, hogy hasonlót fog mondani!!

2012. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!