Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másnál is ilyen hosszadalmas...

Másnál is ilyen hosszadalmas ez a mostani nátha vírosos betegség?

Figyelt kérdés
Nátha, köhögés, hurut, nem akar elmúlni, már nem tudom mit tegyek. Szedek cetebét, használok orrkenőcsöt, iszom a sok mézes teát, eszem sok mandarint, narancsot, kivit, zöldségeket és semmi javulás. Kezdek megőrülni.

2012. márc. 9. 07:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem furcsa, de hogyan dolgozzam fel? Mit kell tennem?
2012. ápr. 18. 08:24
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne arra figyelj, hogy mikor múlik már el meg ilyenek, mert ezzel csak meghosszabbítod. Magyarul ne a hiányra figyelj, hanem figyelmedet arra tedd, hogy egészséges vagy ezzel együtt is. Ilyenkor is értékes vagy, még ha maradt egy kis hurut is. Fogadd el a helyzetet, ne tiltakozz ellene.

Szerintem a betegségek mind lelki eredetű dolgokra vezethetők vissza. Foglalkozz magaddal, a lelkeddel.


Nem tudom, hogy ismered-e, de szerintem itt lehet érdekes dolgokat olvasni (nem csak ebben a kategóriában, hanem az egész blogon):

[link]

2012. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. ápr. 19. 07:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem segítettem.
2012. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon jó ez az oldal, sok érdekes dolgot találtam. Köszi.
2012. ápr. 23. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!