Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lágy és kevés széklet. Mire utal?

Lágy és kevés széklet. Mire utal?

Figyelt kérdés
Már egy - két napja lágy a székletem. Nagyon sok bélgázom van, és nagyon kellemetlen. A hasam is folyamatosan "zuborog". De ha elmegyek wc-re akkor csak ilyen kis töttyedékeket tudok csinálni. Eléggé aggasztó . mit lehet ez ellen csinálni?? Orvoshoz nem akarok elmenni, mert szerintem nagy baj nem lehet. Csupán idegesítő..
2012. márc. 15. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Hogy fostál egy-két embereset.
2012. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát...Valójában bevallom, nekem is vannak ilyen napjaim. De talán csak azért (de ezt én gondolom), mert olyan kaját(kat) ettél, ami nem tett valami jót neked. Nyugodj meg, semmi bajod nem lesz, egy kis gyomorrontás vagy átmeneti vírus amit bárhol összeszedhetsz. Én csak bevettem egy hasfogót LÁM AZÓTA SEMMI BAJOM NINCS! Úgyhogy ha nagyon zavar menj orvoshoz, de ez nem feltétlenül szükséges. Remélem segítettem :)

Üdv: Mandarinkukac

2012. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon régi, de kiderült, hogy mitől volt ez neked? Nekem is ez megy most 2 napja teljesen ugyanez! Megyek többször egy nap, de kis semmi vékonyka valami jött ki mindig és puffadok is.

2020. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!