Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet-e az AIDS/HIV tünete?...

Ez lehet-e az AIDS/HIV tünete? (komoly válaszokat plz. )

Figyelt kérdés

Kb. fél éve (augusztusban) voltam együtt valakivel védekezés nélkül, a nő megesküdött, hogy tiszta, de sok partnere volt már, úgyhogy nem tudom, helyes volt-e bízni benne.


Az "első stádium" (4-6 hét utáni, gyorsan elmúló tünetek) nem jelentkezett, viszont most már lassan 2 hónapja folyamatosan enyhén náthás vagyok. SEMMI komoly tünet, csak a torkomban van egy minimális mennyiségű, de érezhető váladék, és ritkán enyhe, 1-2 perc alatt elmúló torokfájással ébredek. Ilyen korábban nem nagyon volt rám jellemző. Nem lehet, hogy az immunrendszer kiiktatására (azaz HIV/AIDS-re) utal, hogy egy ilyen enyhe dologtól ilyen hosszú időn át nem tudok megszabadulni?



2012. márc. 18. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem valószínű. Lehet allergia is.


De egy szűrésre mindenképpen menj el.

2012. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szűréstől félek. Inkább élek abban a tudatban, mint hogy 99% eséllyel egészséges vagyok, mint hogy 1% eséllyel kiderüljön, hogy lényegében halott vagyok.
2012. márc. 18. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:

És addig szépen fertőzöl mindenkit.

És meghalsz 5 év múlva, miközben gyógyszerekkel élhettél volna 30-40 évet.


Vagy a napod 99%-át azzal töltöd, hogy olyasmi miatt aggódsz, ami nincs is. Az sem kellemes.


Vagy csináltatsz egy tesztet, és megnyugodsz. Akármi is az eredménye.

Inkább átadnám a szót a téma hazai szakértőjének:

[link]

2012. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van
2012. márc. 18. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. En nö vagyok és én is augusztusban voltam együtt egy pasival, aki megesküdött, hogy tiszta. De utána tudtam meg, hogy nagyon sok futó kapcsolata volt, mindenféle nemzetiséggel. Afrikaival, thaiföldivel... és ugye nem kell mondanom, hogy ott kicsit gyakori az AIDS. ezutan en 6 hónapig idegbeteg voltam, minden apróságot tünetnek véltem. Remegtem mikor vért vettek. Aztán 3 nap mulva kikaptam az eredményt. Negatív. Szerintem csinaltasd meg!!! Èn többet biztos nem szexelek védekezés nélkül! mert ez a 6 hónap ez igen nagyon para volt.
2012. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!