Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Propolisz és grapefutit mag...

Propolisz és grapefutit mag kivonatot lehet egyidőben szedni? Nem akadályozzák egyást?

Figyelt kérdés
Propoliszt a torkomban levő stafilococus gomba miatt szedek . Emellett enyhén kandidás vagyok, emiatt diétázom, erre használom a grapefuit mag kivonatot.

2012. márc. 19. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
nem csak fel marja a gyomor nyálkahártyáját, mivel mind a kettő eléggé savas. Jobb lenne egyiket este, másikat reggel evés után szedni, de hígítva, vízben, mert különben a fogzománc is károsodhat
2012. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem akarlak elkeseríteni de én is szedtem ugyanerre grapefruit mag cseppet, ráadásul én megvettem a 100 %-os grapefruit levet is (5-600 Ft / l) és semmit sem ért.... ez igazából immun erősítésre jó igazán. kerüld a cukrot! + nézz utána neten a kandida diétának ott sok hasznos dolgot leírnak!
2012. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!