Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet egy náthavírus ilyen...

Lehet egy náthavírus ilyen makacs?

Figyelt kérdés
6. napja vagyok náthás, illetve vannak olyan időszakok, amikor azt hiszem, hogy végleg elmúlt, aztán kezdődik mindene előröl. A legrosszabb, hogy most már nem híg, hanem olyan tapadós a váladék, és az orrom és a torkom közötti részen is termelődik, nem tudok normálisan beszélni tőle, időnként percekre totál orrhangom lesz. Normális ez?

2012. márc. 21. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, tanúsíthatom... -.-" 2 és fél hétig voltam náthás, ugyanezekkel a tünetekkel.
2012. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató. Akkor nem valami végzetes nyavalyát kaptam el. Csak némi kitartás kellene.
2012. márc. 21. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet,nekem2 hete ez van:Smár éhes se vagyok azóta meg semmi:Snéha jobb,aztán visszaesek..szerintem simán lehet nálad is-
2012. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor jobbulást nekünk! És vesszen a náthavírus! Istenem, hogy miért nem tud már a veszélyeztetett fajok közé kerülni! Kihalhatna végre...
2012. márc. 21. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak 6? Azért minimum egy hét egy nátha, szerintem, de inkább annál több...


Vess be sok-sok népi gyógymódot, azok segítenek kipucolni és csökkenteni a gyulladást.

2012. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig mindig maximum 3-4 nap alatt elmúlt, és abból is csak az első két nap volt rossz, a többi már csak amolyan néha orrfújós. Most meg már a hatodik napnál tartok, és megint olyan erős, mint a kezdetén volt, pedig tegnap már egészen jól voltam. Ma elhasználtam egy százas csomag papírzsepit.
2012. márc. 21. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj, nekem is 3-4 nap szokott lenni de amikor sok a meló stressz két hétig is el szokott húzódni, vannak akik egész télen náthásak, ők mit szóljanak:) Sok tea sok zsepi, ne szipogj soha, mert az tovább húzza csak
2012. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!