Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A gyomorfekély könnyen gyógyít...

A gyomorfekély könnyen gyógyítható?

Figyelt kérdés
Az anyukám valószínűleg gyomorfekélyes. Ezt nyugodtan mondta, de én nagyon megilyedtem, mert nemrég emiatt veszítettem el az egyik csládtagomat. Ha van valakinek tapasztalata ilyesmiben, akkor írja le, légyszíves!
2012. márc. 22. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A káposzta leve gyógyítja a gyomorfekély és jó a lenmag sok vízzel.
2012. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2012. márc. 22. 18:30
 3/6 anonim válasza:

Jó lenne tudni a pontos adatokat.

Mekkora, hol van, milyen mély, kifakadó, milyen tünetei vannak, szóval mindent.

A kezelését és annak időtartamát meghatározná.

2012. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt még anyukám se tudja, de átfúródás nincs, az biztos.
2012. márc. 25. 12:01
 5/6 anonim válasza:

Bizonyára nincs, hiszen akkor már kórházban lenne műtét után.

Arra utaltam volna, hogy pl volt-e gyomortükrözésen, és ott mit mondtak, mien gyógyszereket avagy terápiát javasoltak.

Amennyiben csak hasraütésszerűen közölte, talán előbb diagnosztizáltatnia kellene, hogy valóban erről van-e szó.

Ha viszont valóban fekélyes lenne a szó szoros értelmében, akkor olyan fájdalmai lennének, hogy azt te is észre vennéd. Egy kezdődő gyomorfekélyt pedig ma nagyon jól kezel a tudomány, javaslom a mielőbbi alapos kivizsgálást!

2012. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A gyomorfekély ha kicsi és csak egy van akkor enyhe tüneteket okoz: gyenge gyomorfájdalom lapocka tályi fálydalom, enyhe felbüfögésre enyhülő nyomás(pár percre könnyebb érzés de később újra jön) éás persze étkezés után elmúlik néhány órára. Ha nagykiterjedésű vagy több akkor egyre elviselhetetlenebb!!! Biztos diagnózist csak a tükrözés nyujt. Nem olyan vészes!!!
2014. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!