Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jelenleg van valamilyen...

Jelenleg van valamilyen hasmenéses járvány? Mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg van valamilyen hasmenéses járvány? Mitől lehet? Reggel irtó hasfájással és hasmenéssel ébredtem, tegnap este kaviárt ettem csípős ketchuppal, lehet hogy ez nem tett jót? Remélem csak ez a baj. Pedig máskor is ettem már csípőset.

Kicsit pánikolós vagyok, (hipochonder), és anyám azzal riogat, hogy járvány van, apámnak is hasm-se van, de 120 km-re vagyunk egymástól. Délutánra musz hogy elmúljon, mert fontos programom van párommal. Vettem be 5 széntablettát, pár óra múlva fogok lopediumot vagy imodiumot is, remélem jobban leszek. Drukkoljatok légyszi!


2012. márc. 23. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt éjjel a hasam, reggel hasmenésem volt.

Nem ettem semmi olyat ami indokolná a hasmenést.

De tegnap összekaptunk a párommal, lehet hogy nálam a stressz az oka.

2012. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezer féle októl lehet hasmenés, nekem IBS-em van (érzékeny gyomor szindróma) és ha megy a hasam mindig beveszek egy imodiumot és mintha elvágták volna. Ha nem vagy beteg,nincs benned vírus rögtön elmúlik,egy nap akár 8 gyógyszert is be lehet venni belőle, és nem okoz székrekedést csak megkeményítí a székletet,amolyan hasfogó. Ha estére kutyabajod akkor gyanakodj a kajára vagy a stresszre csak!
2012. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, valószínű csak stressz volt.
2012. ápr. 6. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!