Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vastablettától (Maltofer)...

Vastablettától (Maltofer) előfordulhat feketés-zöldes hasmenés?

Figyelt kérdés
3 napja szedek vastablettát, azóta elég sötétzöld, szinte már fekete hasmenésem van. Összefügghet a kettő, vagy csak gyomorrontás?

2012. ápr. 10. 03:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2012. ápr. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen vastablettától fekete lehet a széklet és zöldes árnyalatú.
2012. ápr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mit lehet tenni? Abbahagyjam a szedését, vagy szóljak a dokinak?
2012. ápr. 10. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tartós a hasmenésed akkor szólj a dokinak , de az hogy elszineződött a székleted az teljesen normális :) Én is szedtem.
2012. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát amikor kiírtam a kérdést, akkor eléggé ment a hasam, azóta nem szedem a tablettát, és már nincs hasmenésem. Köszi mindenkinek. :)
2012. ápr. 11. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!