Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokszorító érzésem van,...

Torokszorító érzésem van, leginkább a nap második felében. Mitől? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A doki mondta,hétfőn menjek laborba,említette a TSH.-t is,nem tudom,miért.Látta,sokat fogytam szülés óta,(nyár óta)még többet is,mint amennyit felszedtem,ami kb.17 kg volt,most pedig több,mint 20 kg.-t adtam le.Még mindig szoptatok,de nem tudom ezzel hogy függhetne össze,a problémám?!Én először valami allergiára gondoltam,esetleg felnőttkori asztmára.Volt már valaki hasonló helyzetben,esetleg valami tippet tudtok adni,hogy addig is jobb legyen?

2012. ápr. 14. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

akkor valószínű, hogy a pajzsmirigyeddel hozható kapcsolatba. legalábbis a fogyást, meg a hízást ez okozza... legtöbb esetben.

esetleg félsz valamitől? pánikszerű rohamokhoz hasonlítható az érzés?

2012. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet reflux is, nekem is az okozott ilyen tüneteket. Kaptam rá gyógyszert, és elmúlt, de ha a baba miatt most nem szedhetsz gyógyszert, sokat lehet rajta javítani pusztán az étkezési szokások változtatásával is.
2012. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Úgy vélem,nem stresszelek többet,egy átlag embernél,bár a hajlamot örökölhettem is.Mint ahogy az asztmát is,és a megemlített pajzsmirigy betegségét is...Sajnos mindegyik megtalálható az anyai ágamon! :-(

Ja! És elég fáradékony is vagyok,vagyis alig várom,hogy megéhezzen a kicsi,és én is lepihenhessek...

2012. ápr. 14. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!