Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 hónapja igénybevettem egy...

2 hónapja igénybevettem egy szexpartner szolgáltatásait. Gumival történt az egész, de az elején az orál nem. Kérdésem az h szerintetek mekkora annak az esélye h elkapok vmi nyavalyát? (Leginkább a HIV virustól parázok).

Figyelt kérdés
Sok hasonló kérdést láttam már ezzel kapcsolatban, ám a válaszokkal nem tudtam teljes mértékben megnyugtatni magam.
2010. aug. 1. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az orális szex nem törétnik gumival,

ilyen esetben esély pl AIDSre inkább, ha seb van a szájában és neked is seb van a nemi szerveden és pl vérrel...


de ha ennyiremparázol akkor menj el egy ingyenes anonim aids tesztre! én is voltam már

2010. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
van esélye és a szifilisz meg a tripper se kellemes betegségek...vizsgáltasd ki magad és hiv szűrés is legyen....amúgy meg, ha ilyen hülye vagy, akkor megérdemled, remélem, máat nem fertőzöl meg
2010. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a szádban nem volt nyílt, vérző seb, ill. a másik félnek a szájában nem volt vérző seb, akkor hiv-vet nem kaphatsz.


Nem tudom érthetően írtam-e le, a lényeg, hogy vér szükséges a fertőzésehez.

2010. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vér helyett az ondó is elég a hiv fertőzéshez, olvassatok már kicsit utána....vagy kezdjetek logikusan gondolkodni, a barátnőtök minden szex után vérzik, + a fütykösötök is minden szex után vérzik? ugye, hogy nem? mégis heteroszexuális együttlét alatt is lehet hiv fertőzést szerezni ;)
2010. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

amúgy nézd meg az anonim aids oldalán elvileg azt írja hogy 1-2 héttel utána kiütések láthatóak a testen ha valaki elkapja ahiv-et, amik aztán eltűnnek.


olvasd el, és utána megnyugszol, pláne egy szűrés után!!

2010. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Ha 2 hónap alatt semmi tünet sem jelentkezett, akkor szinte biztos, hogy semmi bajod. A leírt módon nem szokott baj lenni.
2010. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hiv-t ugyan már milyen tüneteket produkálna 2 hónap alatt?
2010. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy a HIV nyál útján nem terjed
2010. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sem a HIV sem az AIDS nem kapható el orális szex útján, ugyanis ha csak egy kicsit is levegőt kap a vírus, rögtön elpusztul és amikor orálisan történik a dolog, akkor levegőhöz jut. Azért lehet nemi úton elkapni, meg vér útján, mert ott nem éri levegő és a vírus életképes marad.
2010. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy elkaptad volna. Bár a fogaival esetleg okozhatott mikrosérülést a szerszámodon, amit észre se lehet venni, de azon keresztül juthat be kórokozó (nem feltétlenül a HIV-re gondoltam).
2010. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!