Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Olyan gyenge vagyok hogy alig...

Olyan gyenge vagyok hogy alig birok járni?

Figyelt kérdés

Szóval, pár napja elkezdett a szervezetem ugy viselkedni velem, hogy irtó lázas vagyok, föleg esténként, nappalra pár órára elmegy, akkor nem érzem magam betegnek. Köhögök is már azóta, s naponta párszor van olyan hogy a köhögéstöl alig kapok levegöt.

Néhanapján napközben kimerészkedtem itthonról, kellett a friss levegö :( (bár ez lehet hogy nem volt jó ötlet).

tegnap kezdödött hogy már annyira köhögtem, hogy a mellkasom bal oldala, a szivem alatt valamennyivel, elkezdett fájni, de csak köhögéskor fáj.

Szedtem pár láz csillapitó tablettát, de majdnem elh*nytam magam, akkor inkább abbahagytam.


Félek hogy tüdögyulladásom van vagy valami komolyabb :(


Holnap szeretnék elmenni a dokihoz, de alig van eröm felkelni s menni, pedig ettem ma már pár falatot, s ittam vizet hozzá.


Szerintetek maradjak még 1-2napot az ágyban, vagy vonszoljam el magam holnap a dokihoz? :/


18/L



2012. ápr. 22. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el dokihoz!! Én a helyedben odatelefonálnék, és kérnék tőle időpontot, hogy minél kevesebbet kelljen várakoznom.

A cápamájolaj kapszulát tudom nagyon ajánlani (patikákban keresd, nagyon sok helyen van), nagyon erős immunrendszer növelő, pár nap alatt ki tud rántani a betegségből, de mindenképp lásson orvos, ha ennyire rosszul érzed magad!

2012. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!