Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek meg lehet járni...

Szerintetek meg lehet járni gond nélkül Horvátországot (Split) egy viszonylag gyenge teljesítményű 80 LE-s autóval? Aki hasonló autóval járt már arra az írjon egy kis szubjektív véleményt.

Figyelt kérdés
Ford Focus. Megbízható, de lomha,klímával meg csiga.
2011. jún. 3. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Meglehet, csak idő kérdése. Régen is utaztak az emberek amikor még 40-50 Le-s autók voltak.

A gond a pakolhatósággal lehet hogy mit visztek. Nem tudom hogy kombid van e és hányan mentek.

2011. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 eNerdzsy ***** válasza:
Nem lehet gond a 80 ló csak vezetési rutin kérdése az egész.
2011. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

semmi extra nincs ott, nincsenek 50 %-os emelkedők ha erre gondolsz...

kanyargos, csak annyi.

2011. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Autópályán ott is 130 a max., annyit meg tud.
2011. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? Végig sztráda van, 130-al meg bármilyen autó megy...
2011. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem lehet! csak 300 lóerő fölötti autóval lehet bejárni horvátorszgot. egyébként is hogy képzeled, hogy háromezer köbcentinél kisebb autód van????


mi annó brahiból lementünk split-ig kispókkal, plitvicei tavakhoz lada szamárral, 1.4-es polóval a vir szigetig....

nehogy már a 80 ló ne vigyen el ugyanoda, mint a 150.

2011. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Anno 1.8-as dízel Focussal voltunk Horvátországban, egy szép hegyi úton mentünk kb. 80-nal, ahogy a turisták szoktak amikor nézelődni akarnak, de nincs hol megállni. Egyszer csak a semmiből feltűnt egy teljesen szériaállapotú Bogár (talán 1500-ös vagy 1600-os verzió, nem emlékszem), és úgy leelőzött, hogy leesett az állam. És magyar rendszáma volt. :)

Szóval csak nyugodtan.

2011. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egy 1.2 16v 75LE-vel bejártam fél Európát szóval igen.

Ki kell tapasztalni, hogy megy dinamikusan. Én pl nagyobb emelkedők előtt (Ausztria, Németország) mindig felgyorsítok 150 körülire és akkor nem fogy el a lendület a végéig. Ha ugyanennek nekimegyek 130-cal akkor pillanatok alatt visszalassul 80-ra aztán ott szívhatok a kamionokkal. Az meg a motornak se tesz jót ha nagyon erőlködik, a 150-et meg még simán küldi, persze folyamatosan úgy se jó vele menni mert sokat pörög...

2011. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ! A Lengyelek a kispolákkal világot jártak 4 :)
2011. jún. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem!! Attol hogy gyengén gyorsul miért ne lehetne megjárni? Szerintem még Németbe is eljutnál vagy tovább is!A Focus jó autó ha nem is a legjobb de jó!
2011. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!