Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet az, hogy 22...

Mitől lehet az, hogy 22 évesen magas a koleszterinem?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyogyásznál, ö mondta, 70 éves nénikének nincs ilyen magas koleszterin szintje, 3,12es értéket mondott talan ha jól emlékszem.22 éves vagyok csak, alig 53 kiló,170 cm egyáltalán nem vagyok elhízva. Nem mondhatnám, hogy egészségtelenül táplálkozom, mindent megeszek, ami sorban jön, csak sovány husokat eszek....nem dohányzom, nem fogyaztok alkoholt, heti 2x járok futni, csak tiszta vizet vagy citromos vizet iszok.Mégis mi okozza ezt? Mit tudok tenni ellene? Valami rosszul müködhet a szervezetemben, hogy nem bontja le a zsírt?

2012. máj. 2. 11:05
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy 5,12....
2012. máj. 2. 11:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Genetika. Van aki egyszerűen hajlamos rá, de ha olyan hirtelen ugrik meg az érték mindig érdemes egy nagyobb kivizsgálásra elmenni, mert például pajzsmirigy alulműködés vagy cukorbetegség esetén is megugorhat a koleszterin érték.

A háziorvoshoz fordulj ezzel a problémával, ő majd eldönti, hogy mit kezdjetek ezzel.

2012. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tavaly voltam pajzsmirigykivizsgáláson, ott minden normalis volt nekem. De elmegyek egy teljes kivizsgálásra, mert most nagyon megijedtem ettől. Ha 120 kg lennén nem csodalkoznák, de nincs rajta egy deka felesleg sem.
2012. máj. 2. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Májműködési zavar, vagy éppenséggel benne vagy abban a néhány százaléknyi emberben, akinél ez nem sokat jelent. 5,12 koleszterinből mennyi a HDL és az LDL?
2012. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ezt sajnos nem tudom, csak mondta a doktor no hogy magas, de sanja nem emlekszem hogy mennyit mondott es hogy melyik az.
2012. máj. 2. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
És mit vársz, mit mondjunk, ha te sem emlékszel?
2012. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!