Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 39 Fokos lázam van, mit...

39 Fokos lázam van, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este lázasnak éreztem magam, 37.8 fok volt, bevettem egy Algo Pyrint és ma reggel 37 fok volt de most meg 39. Voltam orvosnál szerinte valami vírus, már ma bevettem még 2 algot, illetve vizes ruha, hűtő fürdő már volt 2-szer. a lázon kívül semmi más baj nincs, néha hányinger. Csak attól félek, hogy nem-e agyhártyagyulladás, ugyan is 4 napja voltunk a Bakonyban, de elvileg kullancs nem lehet, ugyanis nem találtam magamban de én mégis félek.. Szerintetek, mi lehet a baj?


A válaszokat előre is köszönöm! :))



2012. máj. 3. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs durva nyaki merevséged, akkor nem agyhártyagyulladás, az ugyanis a legjellemzőbb jele.

Sok folyadék, a lázadat meg hagyd fent, szarul leszel, de az a szervezeted egyik hatékony védekezése a vírusokkal szemben. Szóval lázcsillapító nem, hűtőfürdő pedig csak 39,1 fok fölött. Remélem, segített.

2012. máj. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!