Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mi lehet? Kullancs?

Ez mi lehet? Kullancs?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap jöttünk haza,és a kocsiban vettem észre egy fekete kis pöttyöt a lábamon.Nagyon pici pötty.Elkezdtem nyomkodni,mert aztgondoltam lehet kullancs,de azthiszem nem jött ki belőle semmi,csak a nyomkodástól körülötte egy barna folt lett.Azóta nem nőtt sem a barna folt,sem a fekete kis pötty.Nem is viszket.Az egy sima barna folt,ami a bőrön szokott lenni vagy kullancs?S.O.S!(tudom a kép elég gagyi minőségü,és a kis fekete pötty nem is látszik(bár az egy profibb géppel se látszódna nagyon))


2012. máj. 3. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Tényleg rossz a minősgé , és látszódna profibb géppel makróban.

Amúgy erről nem lehet megállapítani de ha kullancs akkor azt le tudod kaparni igaz nem egészséges mint egy sebet.

De szerintem te csak most láttad , hogy van anyajegy a lábadon és bemeséled magadnak.

Csinálj jobb képet.

2012. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megpróbálok,csak nemtudom hol a fényképező :S .
2012. máj. 3. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!