Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A barátnőm tegnap hányt de...

A barátnőm tegnap hányt de csak ergyszer és csak 1 óráig tartott neki a rosszullét! Ez vírus lehet vagy valami más? Ma már nincs semmi baja! Hányáson kívül semmi más tünete nem volt! Nem szeretném elkapni .

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha vírus lenne, akkor akár több napig is tartana, és semmi nem maradna meg a gyomrában, hasmenése is lenne. Szerintem csak elrontotta a gyomrát.

Legutóbb, amikor nekem volt vírusos hányásos izém, akkor egész éjjel hánytam kb. fél óránként és még egy korty víz is rögtön kijött... Jó volt....

2012. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem de sem láza sem más baja nem volt! Csak ugy hirtelen jött neki és 1 óra alatt el is mult.
2012. máj. 3. 21:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Amugy most van ilyen vírus?Bocsi hogy ennyit kérdezek de nagyon félek a hányástól!
2012. máj. 3. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem már 2 hónapja volt, kis lázam is volt mellé.

Velem aludt előtte is a barátom és utána is több napig, és ő nem kapta el, szóval nem biztos, hogy elkapod, de mint mondtam, ha vírus lenne, nem múlt volna el ilyen gyorsan.

2012. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok! Én egy éve voltam így hogy csak én hánytam egyszer de tőlem sem kapta el senki! De nekem fájt elötte a gyomrom!de annyira félek mert egy csomót vele voltam és ha vírus?
2012. máj. 3. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!