Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » AZ idült gennyes mandulagyulla...

AZ idült gennyes mandulagyulladást csak a mandula eltávolításával lehet megszüntetni, vagy antibiotikumos kezelés is segíthet?

Figyelt kérdés
Nekem konkrétan 1 fehér pont van a mandulámom, amit ha megpiszkálok, akkor eltűnik. Ilyen kis fehér gombóc jön ki belőle. Nem fáj, nincs semmi olyan tünetem, amik a mandulagyullaságra jellemzőek. Megyek körzeti dokihoz, megemlítem neki hogy ilyenem van. Tud máshogy is kezelni, vagy kiveszik a mandulámot? Másik kérdésem az lenne, hogy ez összefügghet a gyakori hüvelygombábal, a candidaval?

2012. máj. 16. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Idült, tüszős mandula gyulladást szépen gyógyítja a diólevél tea. Naponta gargarizálj vele többször és egy csésze teáját is kortyolgatva idd meg.

Orális sexnél fertőződhet gombával a szájüreg és a torok is.

A candida meg csökkenti a fertőzésekkel szembeni védekezést is. Tehát összefügghet.

2012. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ki kell venni, mert azt már nem gyógyítja antibiotikum.


De menj el Dr. Szabadka Hajnalkához, profi, empatikus és csak akkor szedi ki a mandulád, ha muszáj.


Én nagyon hálás vagyok Neki, augusztus 22.-én megszabadított attól a rossztól.:-)

2012. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!