Allergia lehet?

Figyelt kérdés
A Tomi mosóportól valakinek jött már ki bőrallergiája? 7 hónapja szenvedek az ekcémával és az orvos szerint tuti nem ételallergia,viszont másra nem tudok már gondolni szerintem ez a mosóportól lehet... Tapasztalatokat szeretnék kérni elsősorban,ugyanis elviselhetetlen hogy már a fejbőrőm is ekcémás. :( 19/L
2012. máj. 26. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a mosóportól van? Egy ismerősöm az öblítőre allergiás, nem is tesz mást az öblítővízbe, csak ecetet. De tusolótól is lehet. A patikában lehet venni szappanmentes mosakodókrémet, én azt használtam egyszer, mikor tele lettem kiütéssel, és egyik doki se tudta, mitől.
2012. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Abból gondolom hogy kb azóta mosok tomival..

és ez a mosakodókrém neked bevált?

2012. máj. 27. 06:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Használtam, amíg el nem fogyott, és a kiütéseim elmúltak, de hogy attól múltak-e el vagy maguktól, azt nem tudhatom :)

De iszonyú érzékeny a bőröm, például aludni csak rongyosra mosott ágyneműben tudok, mert a legdrágább anyag is ha csak hozzám ér, olyan, mintha pici tűkkel szurkálnának. A helyzet a fűtési szezonban súlyosabb, meg akkor, ha mondjuk napoztam vagy sokat voltam vízben, úgyhogy valszínleg a száraz bőr okozhatja, de sajnos nincs az a testápoló, ami elmulasztaná.

2012. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!