Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véres széklet, mitől, nagy baj?

Véres széklet, mitől, nagy baj?

Figyelt kérdés

Üdv!


Ma azt vettem észre, hogy a székletem véres volt. Sűrű, először azt hittem, hogy csak egy egyszerű hasmenés, de annál sőtétebb volt, és feltűnt, hogy véres. Ez nagy probléma? Egyáltalán ez mitől van?



2012. máj. 26. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
rengeteg mindentől,menj dokihoz
2012. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha a vér friss, piros, akkor legtöbbször aranyér. Ha fekete, alvadt (ún. szurokszéklet), akkor messzebbről ered a vérzés, a gyomorból vagy a belekből.

Szerintem is menj orvoshoz, valószínűleg tükrözésre fognak küldeni.

2012. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mindenképpen menj vele orvoshoz!
2012. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy. Kedden azonnal doki, ha más tüneteid is vannak, gyomorfájás, szédülés, vagy bármi szokatlan, AZONNAL kórház.
2012. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként közel egy hónapja voltam vérvételen és ott mindennél normális volt az érték. A vér vöröses árnyalatú volt, de utána a széklet már normális barna színű volt. Hát remélem nem komoly.
2012. máj. 26. 23:30
 6/7 Snapette ***** válasza:
100%
A véreredménynek semmi köze ehhez, ha fekélyed van atól még a véreredmény lehet jó. Ha piros volt a vér akkor valószínűleg helyi, vagyis aranyér, és nem a bélből vagy gyomorból jön, de azért mindenképp megér egy dokilátogatást, mert nem normális.
2012. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azonnal orvos!én későn mentem de rá is fizettem nagyon!!!
2012. máj. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!