Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég diagnosztizálták nálam az arcüreggyulladást és orrpolipot,nem múlt még el egyik sem...

Nos,az a helyzet,hogy már 3-4 éve annyira szúr a mellkasom... Van mikor szúr,akkor elfehéredek,majd összeesek,az egy olyan 1 óra múlva elmúlik... Van mikor csak fent szúr,az eléggé erősen az kb. 20 perc múlva elmúlik... Van mikor lent szúr,az meg 10-15 perc mire elmúlik... (természetesen a mellkasomról beszélek és bal oldalon)

Mondtam 3 hete a dokinak,természetesen ráfogta az arcüreggyulladásra,csinált röntgent ott semmi nem volt...

Ma pl.: szúrt a mellkasom,majd vérzett az orrom és fájt a fejem... A fejem is mostanában eléggé fáj,pedig szedem a gyógyszereket...

Nem tudom mi lehet ez,de mostanában egyre többször jön elő,de ismétlem már vagy 3-4 éve megvan,igaz nem egyfolytában szúr,de akkor is...


Mi lehet a bajom,mert az arcüreggyulladástól nem hiszem...

Előre is köszönöm a válaszokat!


16/L



2012. máj. 30. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Küldesd el magad egy alapos kivizsgálásra a háziorvosoddal. Nem egy normális állapot, hogy évek óta szenvedsz és leráznak az orvosok.
2012. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Júniusba szerintem megyek,majd mondom neki,remélem addig jön pár segítő válasz! :)
2012. máj. 30. 14:17
 3/11 anonim ***** válasza:

több okozó lehet. Én az orvosi egyetemre jelentkeztem , tehát nem vagyok orvos.

-ahogyan írtad, röngenre kültek, az gondolm azért volt, hogy megnézzék, nincs-e daganat a tüdődbe.

-Ezt azért mondom mert szerintem kettő dolog lehetséges ebben az esetben ami velet történik.

Az első, hogy daganat van a tüdődben, a második pedig hogy a koszorú ered elmeszesedett. Nem tudom lenne pár kérdésem.

Túlsúlyos-e vagy?

A szúrás a melkasod ball oldalán történik-e?

Ha 3-4 éve tart, akkor nem biztos, hogy halálos betegség. Persze ez csak az én véleményem. Hiszen a ráknál akár 10 év is eltelhet és utána jön a átétesedés -stb...

Ct-re is utaltasd -be magad. Kontraszt anyagot ne felejtsék el, mivel azt elszokták felejteni.

2012. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos és igen a bal oldalon,hol lent,hol fent,hol az egész,mikor milyen... Röntgennél mellkasröntgen volt,mikor az arcüreggyulladást is nézték,ott írták,hogy aorta meg a szív rendben van,nincs megnagyobbodás
2012. máj. 30. 19:01
 5/11 anonim ***** válasza:
valószinűleg a koszorúereiddel elsz valami baj, tudod a szivednek, külön van saját vérkeringése. Ezek elég vékony erek, nem hinném, hogy egy érszükületet kimutatna a röggen.
2012. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Majd átmegyek szomszédomhoz is,ő műtőasszisztens aztán elmondom neki :)

Köszönöm a válaszotokat! :)

2012. máj. 30. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, lehet nem a koszorú ereddel van a baj, hanem a sinuscsomóddal. Kérdezd meg és menny el vizgálatra, lehet hogy csak egy pészméker kell.
2012. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben van,köszönöm válaszod! :)
2012. máj. 31. 06:35
 9/11 A kérdező kommentje:
heranaus írtam neked üzenetet,kérlek olvasd el! :)
2012. jún. 1. 14:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Elolvastam, de többet nem tudok mondani, amiket mondtam -valószinűleg a betegséged okozói, vagy erősen közük játszik benne.
2012. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!