Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől fáj állandóan a torkom...

Mitől fáj állandóan a torkom és mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem bírom. Állandóan fáj a torkom, mindennap kb 2 éve rendszeresen. Gyakran tele van a szám sebekkel és folyton jön fel ilyen váladék. Akárhányszor elmentem orvoshoz, mindig azt mondta, hogy nincs vele semmi baj, kicsit piros. De olyan mindig, mintha ki lenne száradva, szörnyen fáj és nem győzöm enni a mentolos cukrokat, mert csak az enyhíti. Voltam fül-orr-gégésznél, ő is mondta, hogy nincs semmi különös. De akkor mitől fájhat és mit tehetek? Volt már valakivel hasonló? Néha annyira fáj, hogy alig tudok beszélni és nem is nagyon tudok megszólalni. 18 éves vagyok.
2012. máj. 31. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Pszichésen, a ki nem mondott, visszanyelt szavaktól is fájhat. Mit, és kinek nem mersz kimondani valamit? Tekerd be a nyakadat kék színű kendővel. Gargarizálj zsálya, vagy kakukkfű teával óránként, de megfelel a célnak a tengeri sós víz is.
2012. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van már 2 hónapja. Állandóan begyullad a torkom, van úgy, hogy 2 hétig semmi bajom, majd utána megint bedagadnak a manduláim, de semmi más tünetem nincs, azon kívül, hogy ha pihenek, lefekszem az ágyra elkezdek köhögni, és légszomjam lesz. Voltam gégészeten is, felírtak antibiotikumot, elmúlt tőle, 2 hét múlva újra előjött. És már jó ideje nyitva van egy fogam, lehet attól kaptam valamilyen fertőzést, szerencsére miután vége lesz a fogam idegkezelésének, betömik.
2012. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja és egy lyukas fog is okozhat ilyen tüneteket, vagy allergiás lehetsz, talán nekem is ezek közül valamelyik, mert semmilyen elváltozást nem találtak nálam..
2012. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az elsőnek, én már mindennel gargarizáltam, és eddig semmi sem hatott.........
2012. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első, ezt teljesen komolyan írod? Létezik olyan, hogy a pszichés problémák miatt alakul ki torokfájás? Pánikbeteg vagyok és eléggé szorongós, de ez lehet ettől is? Ha olyan tünetek is vannak, mint a torokváladék, sebek.
2012. máj. 31. 00:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem én találtam ki, hogy ettől is fájhat a torkod.
2012. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok betegség jöhet létre pszichés alapon.


A tüneteidről, meg itt pár válaszoló tüneteiről nekem a reflux ugrott be.

2012. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Tudom ezer éves kérdés..de ugyanígy vagyok hónapok óta...Kinek hogyan oldodott meg?
2020. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!