Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudnátok nekem segíteni...

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy mit fog velem csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arcüreggyulladást diagnosztizáltak 3 hete,orrpolipom is van.

Szerdán megyek fül-orr-gégésztre,de félek,mert fogalmam sincs mit fog velem csinálni... ( az orrpolip miatt megyek)


Szerintetek mit fog csinálni? Az orromba belenyom valamit vagy ilyesmi? Valamit tanács,hogy mit tegyek illetve ne tegyek előtte?


Előre is köszönöm a válaszokat!

16/L



2012. jún. 3. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Elszomorítalak, nem sok jóra számíthatsz. Az biztos, hogy bőgni fogsz. Ha lehetőséged van, kristálylámpával megpróbálni kezelni.
2012. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez biztató :D :(
2012. jún. 3. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha nem tudod mi fog történni.

Nekem egyszer nagyon begyulladt a fülem, a dobhártya mögött felgyülemlő válaék miatt (éljen az Eustach-féle járat - bár nélküle meg kiszakadna a dobhártya, szóval ki van ez találva:D)

Mondta a doki, hogy pikk-pakk helyre lehet hozni a problémát, ambulánsan is. Akkor mondom csináljuk, mert fáj is és nem is hallok rendesen:)

Kezdetnek felszúrta a dobhártyámat, majd azon keresztül egy nagyon vékony fémcsőből és egy hozzá tartozó kis szivattyúból álló eszköz segítségével kiszippantotta a váladékot.

A felszúrásnem is volt nagy szám, mert pillanatnyi dolog. De azt nem kívánom senkinek, ahogy azon a kis lukon keresztül szívja ki a gennyet:):) Hangos is, fáj is:D Viszont utána jól hallottam, és elmúlt a gyulladás, szóval utólag megérte:)

2012. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh de jó lesz nekem... :/
2012. jún. 5. 15:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmentem az orvoshoz... Belenézett a fülembe,számba,orromba... Majd közölte,hogy az arcüreggyulladás a legkisebb bajom,mert a mandulámmal van nagyobb gond. Idült garatmandula-gyulladásom van,majd egy hónap múlva megyek vissza.
2012. jún. 7. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!