Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Óvszer használata? (lent több)

Óvszer használata? (lent több)

Figyelt kérdés
Ugye van ez az AIDS-nevezetű vírus amit úgy lehet megelőzni hogyha védekezünk óvszerrel tehát állandóan ezt nyomatják a suliban meg mindenhol hogy használj óvszert ezt értem de óvszer nélkül nem is lehet O.O vagy mi?? mert én természetesen úgy szeretném hogy nincs óvszer de ha nincs akkor elkapom? vagy én ezt nem értem valaki segítene?:(

2012. jún. 3. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. AIDS vírus nincs, csak HIV vírus.

2. Mivel ez egy VÍRUS, nem alakul ki magától, csak akkor fertőződhetsz meg, ha elkapod vkitől.


Tehát ha olyan emberrel szexelsz, aki 100%, hogy nem fertőzött, akkor nem lesz HIV fertőzött te se.

De ezen kívül van kismillió másik, sokkal gyakrabban előforduló betegség, amiket szintén jobb az óvszerrel megelőzni.


Egyébként baromi fiatal lehetsz, hogy ha ennyire nem vagy képben.

Ha olyan fiatal vagy, akkor még szexelned sem kellene.

Ha meg szexelsz mégis, akkor igen is óvszerrel kellene védekezned, mert azon kívül csak a tabletta elég megbízható, de az k.vára nem ajánlott fiatal korban.

2012. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De legalább előbb kérdez, mint cselekszik :).


Zavart el hesegetve, ha valaki fertőzött és te nem akarsz az lenni, akkor kell használni, mert te gondolom nem akarsz fertőzött lenni. Később ha lesz barátnőd, akkor csak azért fogod használni hogy ne essen teherbe (feltéve ha nem fertőzött), de ekkor sem muszáj ha valami alternatív megoldást használtok (nem-nem a megszakításra gondolok).

2012. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!