Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet még? Alhasi...

Évcsi01 kérdése:

Mi bajom lehet még? Alhasi görcseim voltam, azt hittem vakbél, de valami gyulladás. Kaptam rá ofloxacint, ami nem használ, és mellé advilt, amire allergiás lettem. Erre kaptam lertazint és egy új fájdalomcsillapítót, benuront.

Figyelt kérdés

Nagyon félek, mi lesz velem, soha nem szedtem ennyi gyógyszert ráadásul a pánikbetegségemen se segít, sőt.

Most is parázok, hogy ezektől az új piruláktól milyen mellékhatások jelentkeznek. Tudom, hogy senki nem egyforma, de aki szedett hasonlókat, szívesen venném, ha megnyugtatna.


2012. jún. 8. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

a bajod az, hogy olyan gyógyszereket írnak fel neked amik pénzt hoznak nekik, de nem működik ezért fel lehet írni mást, és annak a mellékhatásaira is, majd a mellékhatások mellékhatásaira is. Nem kerül sokba? Amit tb támogatással elhozol 1300-ért, abból a doki 7000 jutalékot kap (mert a tb 8700-at fizet, de 10 a 'gyógyszer' és ők is lecsípnek belőle. Tehát ha tb támmal veszel gyógyszert 3000ért a patikában, a doki azzal 10-15 ezret keresett. Ok, ha 400 ft-ért hozod el a patikából tb-re abból ő csak 1900 ft-ot kap, de azt is havonta 2-4x csak tőled. Rajtad kívül járnak hozzá vagy ketten (remélem érted), szóval az a lényeg, hogy túl gyorsan ne gyógyulj meg. Ez politika, nem veled kivételezik, senkit nem szeretne meggyógyítani.

Szerintem a gyógyuláshoz - ha valóban gyulladás - szteroidra van szükséged. Lehet, hogy az utóbbin is jól keres a doki, de meggyógyulsz tőle és nem kell többet menned, nem beszélve mondjuk a fűről ami esetében nincs olyan, hogy nem hat. Szóval meggyugtatlak, hogy a dokinak a pénzed kell, és azt is valószínűsítem ha semmit nem szednél, akkor is meggyógyulnál. Kajak jó, mi?

2012. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet duplatripla zöld kezet adni?

Végre még valaki aki átlátja a dolgokat, kedves első válaszoló.:)



Milyen gyulladást diagnosztizáltak nálad?

2012. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem annak az egynek örüljön, hogy nem szteroidot kapott.

Manapság majdnem mindig adják, helyileg hatót inkább mindig...

Az nem gyógyít, csak tüneteket enyhít, a gyulladás okát nem szünteti meg.

Mellesleg addig egy doki se hazudja azt, hogy szükség van bármiféle immunerősítésre, vagy ahhoz hasonló dologra, amíg ütre adják a szteroidot, ami pont ellenkező hatással bír. Szóval ez itt alapból egy ellentmondás.

2012. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike :) Értem én,abba is hagytam ezeket. Ha újrakezdhetném,tuti doki lennék :D
2012. jún. 10. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!