Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik a tapasztalatok a Lenkei...

Mik a tapasztalatok a Lenkei féle vitaminokkal kapcsolatban? A honlapjukon csak a pozitívakat olvashatok. Tényleg ennyire jók?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg ennyire jók. Bár ezt túlzás mondani, a vitaminok nem csodaszerek, csak fontos tápanyagok a szervezetnek, és a hiányuk okozza a legtöbb betegséget. Én két éve eszem 'megadózis' vitaminokat, és azóta nem voltam beteg! Pedig előtte mindent elkaptam! Sőt az allergiám is megszünt teljesen! Én NEM a Lenkei vitaminjait használom, hanem egy ugyanolyat, csak olcsóbb :) Scitec: Multi-X
2008. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
A Lenkei egy scientológus, egy szektás. Attól félek, hogy ennek következtében kissé agymosott. mennyire lehet neki hinni vajon? Természetesen nem a jószándékában kételkedem, hanem a szekta befolyása miatt esetleg kialakult furcsa látásmódra, amely a munkájára is kihat.
2008. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy szektás? Milyen jelek utalnak erre? Van valamilyen tapasztalatod ezzel kapcsolatosan?Egy másik válaszíró teljesen pozitívnak értékelte és jónak véli a készítményeit.

Köszönöm a válaszod.

2008. máj. 25. 16:34
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Abból gondolom, hogy szektás, mert a vitaminokon kívül minden könyve, kiadványa a Szcientológiához kötődik, L. Ron Hubbard, a Szcientológia vezetője írta őket. Szerintem tuti szektás, mert ilyet ehhez az gyházhoz tartozó ember nem javasol.
2008. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem egészséges ennyire nagy mennyiségben vitaminokat enni, egyrészt mert terheli a vesét, másrészt meg a túladagolásnak súlyos következményei lehetnek!
2009. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszadónak ez is egy közhely amit a média sugall,hadd ne mondjam kik vannak a háttérbe.Sose volt káros a megadózisú vitamin,sőt ennyi kell egy embernek,hogy egészséges legyen.Gondolj bele,az autódba ne tegyél olajat és úgy hajtsd.Mi lesz vele?Tönkremegy,na pontosan az emberrel is ez lesz,csak az lassabban.
2009. márc. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Közben én is utána néztem az interneten, valóban nagyon kellenek a vitaminok!!!!

A Lenkei-féle vitaminból minden másnap veszem be a napi alapot, mert ha naponta szedem, egész nap pörgök. Jobb a közérzetem, bírom a strapát, kiegyensúlyozottabb vagyok. Nem voltam csak 2-3-szor taknyos, s csak 1-2 napig!!! Mindenkinek ajánlom szedjen vitamint!!!

Most felment a Lenkei ára elég drasztikusan, ezért váltani akarok másikra, de az összetevőket nagyon megnézem, benne legyen ennyi C, Ca, Mg, D, mint a Lenkeiben.

2009. márc. 29. 08:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én ajánlom neked a scitec Multi-x nevű vitamint ami a Lenkei közepes alternativája,vagy menj fel a vitaminkiraly.hu cimre
2009. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatokból én is csak nagyon ajánlani tudom neked ezt a Lenkei vitamint.
2011. febr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!