Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tapasztalatok a Forever Aloe...

Tapasztalatok a Forever Aloe Berry Nectarral kapcsolatban?

Figyelt kérdés

HPV fertőzésem van, arra szeretném inni, de nem tudom jó-e. Immunrendszer erősítésre lenne szükségem, mert a már meglévő HPV-t máshogy nem lehet kezelni, csak a saját szervezet tudja legyőzni.

1 éve szültem, azóta szedtem néhány vitaminkészítményt( Aktívál Max Energia, Supradin, de semmi nem jött be), eléggé le vagyok merülve mind fizikailag, mint mentálisan.

Tudom hogy nagyon drága,


2010. júl. 4. 21:26
 1/1 anonim válasza:
Nekem nem vált be, pár éve ittam, de semmit nem tapasztaltam. Én allergia miatt próbáltam erősíteni az immunrendszerem és most úgy tűnik sikerült. Echinacia tinktúrát fogyasztottam és jól vagyok. És ez olcsóbb is!
2010. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!