Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A mandulámból fehér, kellemetl...

A mandulámból fehér, kellemetlen szagú, kemény váladékot operáltam ki. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Már kétszer megcsináltam, de mindig újratermelődik. Kb. fél centis darabkák jönnek ki, a mandulámon lyuk marad utánuk.

2012. jún. 30. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt krónikus mandulagyulladásnak hívják (tonsillitis chronica). Antibiotikum terápiát követően a mandulák eltávolítása javasolt. Góc a szervezetben, szóródhatnak belőle a baktériumok a vérárammal és nagyobb problémákat okozhat.
2012. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :/
2012. jún. 30. 10:42
 3/8 anonim válasza:
ilyen nekem is van :( de már régóta. ez ennyire komoly? :S
2012. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire komoly.
2012. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Agnetha válasza:
Gennyes a mandulád, segíthet,ha meleg, erősen sós vízzel gargarizálsz,nekem sokszor segített gyerekkoromban,később kivették a mandulám,de utána is többször volt gennyes a torkom és a sós vizes megoldás mindig bevált.
2012. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Majd kipróbálom.
2012. júl. 9. 07:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt ilyenem,hogy kivették már a mandulámat...Na,az vajon akkor mitől lehet??Amikor látom,hogy kezd kialakulni,csöppentek a torkomba echinacea cseppet és attól elmúlik már az elején!De amíg nem ismertem ezt a szert,addig rengeteget szenvedtem vele és a végén mindig a doki szedte ki azt a fehér gumót...
2012. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem ugyan ez volt, augusztus 22.-én ki is vették a mandulám.


Kihullott a hajam, és nem múlt az ekcémám. Muszáj volt. De boldog vagyok, hogy megszabadítottak tőle.:-)

2012. szept. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!