Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet valami bajom attól,...

Lehet valami bajom attól, hogy beleittam a Dunába?

Figyelt kérdés
Véletlenül beleittam a Dunába (beledobtak, és nem 'készültem' rá. Most meg ideges vagyok, mert tudom, hogy mennyire szennyezett, meg minden. Amúgy nem folyó Duna volt, nem tudom, ez legalább egy kicsit javít-e a helyzeten.
2012. júl. 1. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit lazább lesz a székleted talán. Persze, attól is függ, milyen az emésztőrendszered. Gyengécske, vagy a vasat is megemészti.
2012. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ki a Duna vizét issza,

saját vizét issza vissza.

2012. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, nem leszel férges.
2012. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Budapesten a budai rakparton ülve, láttam, ahogy egy csatornából egyenesen beleúszott a Dunába az emberi ürülék. Természetesen a papír is jött utána. Ha arrafelé ittál, nem árt, ha köpsz párat. Különben meg semmi bajod se lesz tőle. Amúgy is azt iszod, csak kissé távolabb...
2012. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igyál rá pálinkát.
2012. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, azt tudom, de ez egy holtág, már nagyon régóta le van zárva, semmi sem folyik bele(kivéve, amit beledobálnak,ki tudja, mit). Persze, tudom, hogy lehet bajom, és bazz ittam rá pálinkát utána xD
2012. júl. 1. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Igyál még, biztos ami fix.
2012. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Igyál rá pálinkát."


Pálinka egyedül a mérgező alkoholfajták ellen jó, például glikol (fagyálló). Ugyanis ilyenkor a máj az alkoholt kezdi lebontani és azért kell hígítanod pálinkával, hogy ne legyen olyan töményen mérgező.

2012. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!