Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Okozhat gyomorrontást, ha...

Okozhat gyomorrontást, ha figyelmetlenségből napok óta romlott tejet öntöttem ki magamnak, és beleittam. Igaz csak egy kortyot szinte mert egyből feltűnt, hogy borzasztó íze van, de okozhat ez valami bajt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod.
2011. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És napokig visszaraktad a hűtőbe?Vagy mi?

Ha eddig nem fostad össze magad akkor ezután se fogod

2011. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Okozhat bizony! És ha nem vigyázol eléggé, és gyenge az ánuszmerevítőizmod nagyon könnyen össze-vissza sz*rhatod magad aztán aludhatsz napokig a bitang pusztulatosan f*stos ágyadban!
2011. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem olyan vicces, mint ahogy a borzasztóan humoros elődeim ezzel foglalkoznak.

Normál emésztésű embernek nem okozna gondot, de ha egyébként gyenge a gyomrod, vagy érzékeny vagy ilyenekre, akkor igenis lehet tőle rosszul lenni! (Én pl. rosszul lennék)

2011. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én úgy értettem a kérdező úgy mondta, hogy napok óta bent állt a hűtőben a tej és csak egyszer ivott bele. De ha esetleg többször is, attól sem lesz nagyobb baja, mintha nagyobb mennyiségű "normális" tejet innál.
2011. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!