Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyálkás véres hasmenés? (...

Nyálkás véres hasmenés? ( részletesebben lent)

Figyelt kérdés

hasmenés előtti napon 2szer görcsölt a hasam hasmenéses napon 2szer mire produkáltam a wc-ben lazább több székletet.Utána pár órával már ment a hasam. De a széklettől külön volt nyálka amiben volt a friss piros vér.Az nap kétszer fordult elő ilyen és először csak nyálkásos vér jött(kevés)majd a széklet(hasmenés formájában)a vér eltűnt estére,csak a nyálkásos hasmenés maradt meg.Dokinál voltam beutalt mindenhova,székletvérvizsgálatra is.Székletem amúgy mustárszínű,világos barna volt.A vérzés elmúlt és másfél napig volt hasmenésem. Mire utalhat ez?NAGYON aggodom,nem akarom a béltükrözést.Beutalon meg van kérdőjelezve a colitis és a lisztérzékenység is.Mert észrevettem magamon olyan tüneteket ami arra gyaníthat. Ha szimplán bélgyulladásom van,akkor ugye nem akarnak tükrözni? Már a vérzés is elmúlt. A családban sok mindenkinek van aranyere,én még nem tapasztaltam magamon. a görcsök előtt 3-4órával n agy szelet tortát ettem,amiben ugye liszt volt,kiválthat ilyet? Kérlek válaszoljatok,mert nagyon aggodom!!!! az eset ezen a héten csüt.ön kezdődött és szo d.e múlt el a hasmenés, most vasárnap van és még fájdogál a hasam bal oldalt len t és mozgolódik,néha székelési ingert is érzek meg bélgázokat...

24/N



2012. júl. 1. 17:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nektek kiderült, hogy mi volt a probléma?

Hasonló cipőben járok, ebben az évben harmadszor tapasztaltam most kevés, piros vért székleten és nagyon félek! Holnap megyek én proktológiára, teljes vérképet pár hónapja néztek, azon minden rendben volt.

2021. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!