Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kb.3 hete taknyos vagyok, és...

Kb.3 hete taknyos vagyok, és köhögök mint az őrült. Mit javasoltok? Házi prakikák?

Figyelt kérdés
Tehát 3 hete kezdodott h bedugult az orrom, fajt a fejem, aztan zoldes meg sargas orrvaladek, de az mar elmult, es most szintelen. De egy nap most is 8x fujom az orrom, sokat kohogok, olyan h érzem felszakadozik az orrvaladekom és a torkomban van.. miert nem mulik mar el? eleg eros immunom van, egy évben egyszer vagyok beteg. Egyébként rendeszeresen sportolok, szoval gondoltam lassan elmulik magatol. Ja es napi tizszer tüsszögök.
2012. júl. 7. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfáztál, vagy ez allergiás tünet?
2012. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elvileg megfázás, mivel soha nem voltam semmire se allergias, de arcüregre gyanakszom.
2012. júl. 7. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem, 3 hete beteg valaki és b@szik orvoshoz menni, inkább fórumozik helyette? Erre csak azt tudom mondani, hogy akkor szenvedjél. Az ilyen tünetek ha kb. egy hét alatt nem múlnak el vagy legalább nem javulnak, akkor orvoshoz kell menni.
2012. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felső légúti és arcüreg probléma miatt nem tudsz kilábalni. Menj el orr fül gégészetre, mert krónikussá válhat a problémád. Gondolom nem hiányzik egy arcüreg felszúrás mosás. Vegyél a patikába lándzsás útifű teát, és egy csésze teavízbe tegyél egy gyermek kanál teafüvet, forrázd le és 10 perc állás után szűrd le, Gyors lehűtés után, idd meg. Ez csökkenteni fogja a köhögésedet. Vegyél ACC 200 -t a patikában az csökkenti a hurutot. Na meg orr sprét
2012. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!