Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Soha nem is volt ilyen bajom csak ebben az évben, mikor a gimit kezdtem. Reggelente mindig hasmenés van, vagy ha nem is akkor is hív a természet. A suliba nem tudok elmenni, mert, hát a körülmények nem túl megfelelőek(rossz higénia, cigisek stb.).

2012. júl. 11. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szorongsz te véletlen ebben az új suliban?
2012. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ...Nekem is ugyanez volt,és orvosnál is voltam vele,nem egynél,nem kettőnél.Nem mondtak semmit.De ahogy elkezdődött a nyár,mintha elvágták volna.
2012. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát egy kicsit tényleg szóltam idebeszedni, de ezért mégsem válthatók sulit. Valami tipp?
2012. júl. 11. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:
A tipp, hogy menj pzsichológushoz és igyál nyugtató gyógyteákat. Ha az se használ elgondolkoznék azért az iskola váltásán.
2012. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de most is probléma nyáron?
2012. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, most is.
2012. júl. 11. 14:34
 7/7 anonim ***** válasza:

A stressz miatt van ez biztos.

Ha rám hallgatsz menj el vele dokihoz, vérvételre,én is elmentem.

De ha ezt orvos nélkül akarod elintézni,akkor ügyelj egy kicsit jobban az étkezésedre,próbálj meg nyugodtabb,kiegyensúlyozottabb életet élni.

2012. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!