Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » MI tudok ilyenkor tenni? (Lent)

MI tudok ilyenkor tenni? (Lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nagyon fáj a fejem és hányingerem van, de nem hánytam. És anya (orvos) ettől függetlenül el akar holnap engedni a suliba. Alig tudok koncentrálni és nagyon gyenge vagyok. Van tippetek, hogy mit tegyek? Kérlek gyorsan, fontos lenne.

Előre is köszönöm.


2012. jan. 2. 17:50
 1/1 anonim válasza:

Nekem is egész életemben fejgörcseim voltak! Ahogy idősödök egyre rosszabb!! Amíg suliba jártam, az én anyukám megengedte, hogy ne menjek, amikor erős migrén gyötört!

Fejfájás szakrendelést érdemes beiktatni, koponya ct-t, mri vizsgálatot.... biztos, ami biztos! Lehet anyukád elhinné jobban, ha orvoshoz fordulnátok! Persze nekem minden eredmény jó lett (szerencsére) De, ha kiderül, hogy migrén ezzel együtt kell élni! Az algopyrin az egyetlen gyógyszer, ami enyhíti... mástól csak erősödik nekem. Annyit tudok tenni, hogy az mindig van itthon! Jobbulást!

2012. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!