Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sclerosis multiplex gyanúval...

Sclerosis multiplex gyanúval milyen orvoshoz érdemes fordulni?

Figyelt kérdés
Csak magán orvos jöhet szóba. EGyáltalán a szakterület is kérdéses, dee ha vki tud konkrét orvost, legyen szíves ajánljon.
2012. júl. 18. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a háziorvos tud elindítani a kivizsgálás útján. Legfeljebb egy maszek belgyógyász. De azt nem tudom, hogy maszek orvos jogosult e beteget továbbutalni, különböző kivizsgálásokra?
2012. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: az egyik ismerősömet kivizsgálták, be is igazolódott a gyanú. A kivizsgálást a Honvéd kórházba csinálták, és nem lehetett egy olcsó dolog, mert több mint két hétbe tellett. Bár lehet azóta van már valamilyen egyszerűbb módszer is. Ez 1991 ben volt.
2012. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neurológushoz kell menni
2012. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neurológushoz kell menni.
2012. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 25. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy merülhet fel egy laikusban (már bocs, kedves kérdező), hogy ez a betegséged van????? Kikerested a google-ból?.... Ez a betegség nem jön elő csak úgy, vannak x y erősen rá utaló előjelek, amikor feltétlenül orvoshoz kell fordulnod, pl hirtelen megvakulsz stb ami sokkoló tud lenni. Egyértelmű, hogy ilyenkor háziorvos indít a vizsgálatokra, de mindig a neurológusnál kötsz ki. Aztán jönnek a vizsgálatok....
2012. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
PL. én a bal szememre megvakultam és anyukámnak is sm-e van. Mindig fáradt vagyok. A neurológiát tudom ajánlani, másoknak meg hogy ne ítélkezzenek! Elég rossz volt felnőni egy, olyan családban, ahol két sm beteg élt és én is ezt viszem tovább..
2012. nov. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Igen, pont erről beszéltem. Én is sm-re lyukadtam ki, azaz a leleteim, miután a bal szemem látását 90%-ra vesztettem el, de még tudtak javítani rajta. Kifejezetten a Balassa utcai Neurológiai klinikát ajánlom, privátban írhatok neked orvosnevet is, olyat, aki nem fokozza benned a betegségtudatodat, hanem segít, nyugtat, és nem csak jobban elmélyíti a problémát és depressziósá tesz , hanem VALÓDI segítő.
2012. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!