Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet csinálni a térképnye...

Mit lehet csinálni a térképnyelvel?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem is térképnyelvem van, és nagyon zavar.

2012. júl. 19. 10:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy nem ajánlott enni diót, mogyorót és paradicsomot, és narancslét is kerülni kéne, de én elég sok narancslét iszok, és sok paradicsomot is eszek, tehát lehet, hogy ettől van nekem térképnyelvem?
2012. júl. 19. 11:28
 2/4 anonim ***** válasza:
nem ettől van,így születtél,van két ismerősöm is akinek ilyen a nyelve mindent esznek.és nem ciki mégcsak nem is csúnya.
2012. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezzel születtél, nem holmi ételek miatt alakult ki. Nekem is van olyan ismerősöm, akinek térképnyelve van, őt sem zavarja, ez nem ciki. Sőt neki még nyelvpiercingje is van, büszkén mutogatja. Ezt nem kell szégyelni. :)
2012. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2012. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!