Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen gyógyszert tudnátok...

Milyen gyógyszert tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Immunhiányos vagyok, felszedtem a bronhovaxont.

Semmit nem javult.0,7 még mindig, IGA hiányom van, ha valaki tud valami hatásos gyógyszert, esetleg neki is bevált, akkor kérem írjon!Nagyon FONTOS lenne!!!


2012. júl. 19. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi semmilyen gyógyszert nem tudunk ajánlani.Az az orvos dolga,és ha beteg vagy akkor nem is értem miért itt keresed a választ.
2012. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan betegség! Nem tudom, hogy miért zavar ez téged, nem pontosan neked írtam ki. -.-"
2012. júl. 26. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


Nem értem milyen sértőt írtam,hogy ennyire felkaptad a vizet.Engem nem zavar a betegséged sem,sem a kérdésed sem,de amit az immunhiányról tudok,(persze nem vagyok orvos)eléggé komoly betegség,ami élete végéig elkíséri az illetőt,és nagyon súlyos komplikációk lépnek fel az élete során.Ezért fontos a megfelelő gyógyszer beállítás.Ezért nem értem,ha ilyen komoly szervezeti betegséged van,miért itt keresed a megoldást.


A másik látom neked IGA hiányod van.Megkérdeztem egyik ismerősömet,aki gyermekorvos.Nem tudom te gyerek vagy-e.Azt mondta:Ez is az immunhiány egyik alfaja,bár te erről biztosan többet tudsz.nem jár súlyosabb következményekkel,csak rontja az esélyedet arra,hogy a későbbiekben más problémák is jelentkeznek.Nagyobb eséllyel kapsz el fertőzéseket,és ezáltal nagyobb esélyed van később szervi problémák gyulladások kialakulására.Azt mondta a jelenlegi orvostudomány nem ismer rá kimondott gyógymódot,te tudod magadat egészségesen tartani,megfelelő táplálkozással,és mozgással,afertőzések kiküszöbölésével.Azt is mondta hogy fontos a beállított immunizáció,gondolom itt a fent említett beállított gyógyszerről van szó.Azt mondta egy gyógyszernek van hogy elk kell telni egy-két hónapnak míg a szervezet beáll rá,és hatásosnak bizonyul.Mellette nagyon fontos az orvosi kontroll,havi legalább egy alkalommal.És kifejezetten mondta,hogy csakis orvos által javasolt immunerősítőket szedjél,mert ami másnak jó az lehet,hogy neked kárt okoz.Hiába pontoztál le,csak segíteni próbáltam,és nem támadni.

2012. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. :)
2012. júl. 30. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!