Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megcsípett egy lódarázs, és...

Megcsípett egy lódarázs, és most ilyen tüneteim vannak, lehet a csípéstől?

Figyelt kérdés
Ma délután megharapott egy lódarázs. elmentem az ügyeletre mert elájultam a csípés után. :/ az ügyeleten kaptam egy injekciót. De azóta is rosszul érzem magam.nem tudom van e köze hozzá de a pupilláim nagyon kicsik.. a szemeim bevörösödtek és nagyon könnyezek. Rettenetesen fáradtnak érzem magam. a nyelvem folyamatosan összeakad. a harapás helye nagyon fáj. és azon az oldalt ahol a hátamon megharapott az egész oldalam hasogat feszít végig.. már telefonáltam az ügyeletnek de még mindig nem ért ide :/ nem is érdekli úgy kezelt mikor felmentem mintha egy hisztis kölyök lennék aki képes egy harapás miatt felmenni... levegőt nehezen kapok és a torkom keserű.. köhögni kezdtem 3 órája.. érzem hogy az a keserű váladék akar felszakadozni... 26/lány
2012. júl. 26. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hívd őket még egyszer, nagyon gyorsan. Egyúttal kérdezd meg tőlük, mit csinálj, hogy kapj levegőt és ne fulladj meg, amíg odaérnek hozzád?

Erre talán majd egy kicsit gyorsabbak lesznek?

2012. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jesszus, ha nem jönnek, hívd a mentőket szerintem mondjuk ha 9-ig nem jönnek.
2012. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen van összefüggés!


KÖVETELD AZ ADRENALINT!


Ne hagyd, hogy vitamin injekciókkal szúrják ki a szemed, mert nem fogod megérni a reggelt! ADRENALINRA VAN SZÜKSÉGED SORON KÍVÜL!

2012. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
végre kiért a doki. kapta szurit .. már most jobb sokkal.. el is álmosodtam nagyon remélem holnapra kialszom ezt az egészet :S
2012. júl. 26. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
No, hogy érzed magad??
2012. júl. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm most már sokkal jobb... már elmúlt a fejfájásom a fáradságom és a keserű ízű köhögés is elmúlt.. a szemem csak picit duzzadt már de tegnap sokat könnyezett sok volt neki helyre jön holnapra szerintem már az is...már csak annyi maradt meg hogy a harapás helye fáj meg viszket.. és még be van keményedve .. de gondolom izmot kaphatott az azért lett olyan.. de ezzel már megbirkózom :)
2012. júl. 27. 12:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülünk, hogy rendbe jössz.

További gyógyulást, jó pihenést!

2012. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!