Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Proctitis ulcerosa gyógyítha...

Gizus87 kérdése:

A Proctitis ulcerosa gyógyítható vagy csak tünetileg kezelhető? Milyen gyakran terjed tovább és lesz belőle colitis ulcerosa?

Figyelt kérdés
Nemrég diagnosztizálták nálam, eddig nem volt hasmenéses tünet, de most előjött. Tudna valaki segíteni?
2012. aug. 4. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gyógyítható. Állapotrosszabbodást tükrözéssel nézik. Rokonomnak évek óta van, de az állapota nem romlott. Diétát tart, kúpot kapott. Szerintem próbálj sorstársakkal kapcsolatot felvenni, ők jobban tudnak segiteni, tapasztalataikat elmondani.

[link]

2012. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, erre a fórumra már írtam,de elég régi az utolsó bejegyzés. :( Azért nagyon köszönöm még egyszer!
2012. aug. 6. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Van azóta fejlemény, kedves kérdező?

Engem is ezzel diagnosztizáltak, még küzdök vele.

2020. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!