Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azt szeretnem meg kerdezni...

Azt szeretnem meg kerdezni hogy az allergia okozhat e ilyen tüneteket: hasmenes felváltva szorulas, fejfájás, szédülés, alhasi fajdalom görcs, puffadás, fingas, levertség, lehet-e allergia vagy ez irritációs belszindroma?

Figyelt kérdés

Tudom hogy valami nincs rendben mert sokat kell wc re menjek es vagy hig vagy kemeny es általában hasi fájdalomal jar,vilagos sargaszinu es olyan nyálkás. Ezelőtt egy hónappal voltak kiuteseim amik úgy néztek ki mint a hangya csípés és nagyon viszketett azt hittem hogy azok volt sok a labamon kb 2 hét alatt elmúlt. Es most olvastam a neten hogy több minden okozhat ilyen tuneteket. Es mostanában egy kicsit sokat idegeskedem lehet ez is az oka.

Kerlek segitsetek!



#allergia #hasfájás #hasmenés #kiütés #Iritabilis belszindroma
2012. aug. 13. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz erről, hogy mennyi minden okozhatja, ki kell vizsgálni, menj el a háziorvoshoz, vérkép és hasi ultrahang mindenképpen kellene első fordulóban.

[link]

2012. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remelem elmulik amugy meg regebben is allergias voltam és most télen is voltak kiuteseim es azthituk himlős vagyok de 2 nap alatt elmúlt
2012. aug. 13. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy gasztroenterológushoz! Ott majd néznek székletmintát, vérképet, hasi ultrahangot. Egyébként lehet allergia ahogy írtad is pl: liszt, tej, és IBS is. Nekem is volt ilyen bajom. Kb 1 éve kezdődött de az orvosok nem találtak semmit. Én mondjuk úgy gondolom, hogy saját magamnak okoztam a bajt, de szerencsére már rendbejöttem. De el kellett telnie egy jó fél évnek.
2012. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es neked mi volt a baj hogy ra jöttél te magad okoztad a problémát? Hogyan sikerült meggyogyulnod? Leirnad!
2012. aug. 13. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:

ELkezdtem tömegnöveléshez tejfehérjeport szedni, csak közben nekem laktóz (tejcukor) alergiám van. Ezt több mint 10 éve diagnosztizálták nálam de az utóbbi pár évben nem okozott problémát. Amikor elkezdtem szedni a tömegnövelőt egy hónap után jelentkeztek ezek a tünetek. Kreatint is tratalmazott amit alapjában véve tök jó, csak mint utólag olvastam egyeseknél heves allergiás tüneteket okozhat, ha felhalmozódik a szervezetben. Én úgy gondolom nálam ez okozta a problémát. 1-2 hónapig nagyon rosszul voltam, enni sem bírtam, hányingerem volt, álmatlanság gyötört, másnap meg teljesen kialvatlan és fáradt voltam. Probálkoztam probiotikumokkal, de nem sokat segítettek. Aztán maguktól enyhültek a tünetek, de el kellett telnie 8 hónapnak.


Nem tudom nálad mi lehet a probléma. Esetleg te is valami nem megszokott élelmiszerből ettél sokat. Vagy tényleg valami alergia alakult ki. De ezeket csak orvos tudja megállapítani különböző tesztekkel és vizsgálatokkal. Nem tudom mióta állnak fenn a tüneteid, de szerintem mindenképp fordulj orvoshoz, már csak a saját megnyugvásod miatt is!

2012. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még vírus is okozhatja...

Irány az orvos.

2012. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!